MUTLULUĞUN ANAHTARI
SİMAS KONAKLARI

İSTANBUL'UN
ARKA BAHÇESİ

İstanbul'un en güvenli ve seçkin semtlerinden Sarıyer’de yer alan Simas Boğaziçi Konakları’nın huzurlu dünyasına hoş geldiniz. Her anın yemyeşil doğal güzelliklerle yeniden yeşereceği hayalinizdeki o mükemmel ev, sizi butik bir yaşama davet ediyor. Simas Boğaziçi Konakları’nda İstanbul şehir merkezinden uzaklaşmadan, huzur ve sükunet arasındaki mükemmel dengeyi yakalayacak, güne kuşların enfes melodileri ve yeşilliklerin taze kokusu ile merhaba diyeceksiniz. En güzel anılarınızı her köşesi mutluluğunuz için tasarlanan olan Simas Boğaziçi Konakları'nın masalsı ortamında yaşayın.

GELENEKSEL MİMARİ,
MODERN YAŞAM

Simas Boğaziçi Konakları’nı inşa ederken geçmişin geleneksel mimari çizgilerini yeniden yorumlamak için bir yolculuğa çıktık. Özgün ve yenilikçi bir yaklaşımla eski konakların ihtişamını günümüzün modern ihtiyaçlarına cevap veren konforlu ve ferah yaşam alanlarına dönüştürdük. Yaşam alışkanlıklarımızın zamanla değiştiğini ve evlerimizin de değişime uyum sağlaması gerekliliğinin farkındayız. Bu sebeple Simas Boğaziçi Konaklarında geleneksel mimari unsurları zamansız bir yaklaşım ile yorumlayarak her detayı ile keyif veren bir proje oluşturmak için titizlikle çalıştık. Simas Boğaziçi Konakları’nın ferah iç ve dış mekanları ile ruhunuzu da beslediğiniz geleneğin yenilikle buluştuğu, konfor ve ferahlığın hakim olduğu bir dünyaya adım atın.

GENİŞ ALAN,
GÜVENLİ YAŞAM

Simas Boğaziçi Konakları’nda cömert metrekareler ile tüm sınırları ortadan kaldırıyoruz. Ferahlığın yemyeşil orman manzarası ile buluştuğu 50 metrekarelik ferah ebeveyn süiti, 70 metrekarelik genişliği ile ana salon yaşam alanlarınızda maksimum rahatlık ve özgürlük sağlayacak. Güvenlik her zaman en büyük önceliğimiz. Sağlam yapısı ve deprem açısından stratejik konumu ile Sarıyer’in site içerisinde müstakil hayat sunan projesi Simas Boğaziçi Konakları’nda 350m’ye varan geniş bahçe seçenekleri ile güvenlik ve konforun tadını çıkaracaksınız.

KAT PLANLARI
DENİZ & ORMAN
MANZARALI KONAKLAR

Etkileyici deniz ve orman manzarası ile huzur ve incelik arayan seçkin aileler için benzersiz ve butik bir deneyim sunan Simas Boğaziçi Konakları sadece 17 özel konaktan oluşuyor. Geniş bahçeli, müstakil havuzlu ve özel asansörlü konağınızda denizin ve yeşilliğin panoramik manzarasının keyfini çıkarırken, kendinizi İstanbul'un nefes kesen güzelliğine bırakacaksınız. Simas Boğaziçi Konakları’nda her konak geniş bahçeler, müstakil havuzlar ve özel asansör gibi ince detaylar düşünülerek tasarlanmıştır. Güvenli ve ferah müstakil hayat özlemi, Simas Boğaziçi Konakları'nda nefes kesen bir gerçekliğe dönüşüyor.

GALERİ